these machines feed on the tears of broken lives and dying dreams, we’re throwing wrenches in the gears
 
rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Situacija

Go down 
AutoriusPranešimas
Anya Brandt
Forget all about equality, let's play master and servant.
avatar

Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2013-03-14
Vardas : Pat.

RašytiTemos pavadinimas: Situacija   Št. 03 16, 2013 7:37 am

JAV, 2038 m.
Baimė, kurią jaučia šios šalies gyventojai, nėra sukelta mutantų. Ji nėra sukelta antgamtinių būtybių ar paranormalių reiškinių, kurių jie nesupranta. Anaiptol. Baimė, kuria alsuoja kiekvienas miestas, net ir pats mažiausias, yra sukelta kelių, iš pažiūros labai paprastų žmonių. Tačiau vertėtų pradėti iš pradžių. JAV, 2038 metai. Bet kokia valdžia nuversta ir žmogus, sėdintis „soste“, yra Dominik Brandt. Projekto „Chaosas“ vadovas. Žmogus, rankose laikantis visų savo pakalikų-marionečių siūlelius ir juos tampantis taip sumaniai ir apdairiai, jog stebint netgi pavydu. Turintis per daug gerai apgalvotą planą, jog jį būtų galima pergudrauti, Dominik sumaniai gadino santykius su vienomis didžiausių valstybių, siekdamas tik vieno – karo. Visi žinome, jog dažniausiai nei viena šalis visiškai nenori į tai įsivelti, tačiau yra ir tokių, kurios vadovaujasi 'jeigu trenkia – trenk atgal' politika. Šiuo metu pagrindiniu taikiniu ir lygiaverte varžove laikydamas Rusiją, Dominik puikiai žino, jog JAV jau stovi ant karo slenksčio. Tačiau jam to negana. Norėdamas kur kas didesnių ir nepataisomų padarinių, norėdamas palikti tokį gilų antspaudą šalies istorijoje, jog jo nepamirš dar daugelį šimtmečių, Dominik sumaniai tvarko JAV gyventojų gyvenimą, padėdamas savo ištikimų pakalikų, šiuo metu užgrobusių didžiausią ir prabangiausią LA muziejų, su labiausiai saugomais eksponatais ir jame begyvenančių.
Vienus piktindamas, kitus džiugindamas, norėdamas dar didesnio karių skaičiaus, Dominik verčia į armiją stoti visus sveikus, stiprius ir tam tikrą amžių pasiekusius vaikinus. Jaunesniems taip pat randa darbo. Augindamas naują, kovingą ir negailestingai bei šaltakraujiškai žudysiančią kartą, Dominik, norėdamas dar didesnio gimstamumo, uždraudė abortus ir, netgi, rinkdamas vaisingas bei tam tikrais genas 'besididžiuojančias' moteris, jas laiko užmiestyje esančiame beprotnamyje, kurioje žaviosios moteriškosios lyties atstovės gimdo vieną sveiką vaiką po kito. Kas tėvai, paklausite? Ne, pats Dominik Brandt tikrai tuo neužsiima, tačiau rūpinasi, jog kiekvienas iš jo parinktų vyrų į pasaulį paleistų bent 5-7 mažuosius karius. Yra moterų, kurios tai daro savo noru ir taip papuola Vado malonėn, tačiau tos, kurios šia mintimi nėra per daug patenkintos, beprotnamiuose yra laikomos per prievartą ir, deja, dažniausiai būtent ten ir pasilieka. Keldamas dar didesnį chaosą, Brandt atranda dalykų, kuriuos reikėtų legalizuoti arba uždrausti. Narkotikai, prostitucija.. Visa tai leidžiama ir nebebaudžiama. Jeigu ankščiau gatvės nebuvo pati saugiausia vieta nesugebančiam savęs apginti žmogui, tai dabar jos – tikra katastrofa.
Visai nebijodamas bausti tų, kurie jam nepatinka, įteisindamas mirties bausmes ir kankinimus kalėjimuose, Dominik ir pats neatsilieka. Surinkęs pačius geriausius moteris bei vyrus į savo specialų policijos būrį, jis rūpinasi, jog nei vienas burnotojas ant naujos valdžios, nei vienas išdavikas ar šnipas neliktų nenubaustas. Dabartinėje savo gyvenamojoje vietoje turėdamas specialių kambarių, skirtų vien kankinimam, įrengęs vieną didžiausių kalėjimų šalyje, Dominik sukuria puikiai apmokytų ir šaltakraujiškų tardytojų būrį. Jo priešakyje – Dominik brolio žmona – Anya Brandt.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bestsafety.forumlt.com
 
Situacija
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
best safety lies in fear. :: Bite that lip, cause your tongue is a gun and your brain is the trigger :: swimming through sick lullabies, choking on your alibis-
Pereiti į: