these machines feed on the tears of broken lives and dying dreams, we’re throwing wrenches in the gears
 
rodiklisrodiklis  CalendarCalendar  DUKDUK  IeškotiIeškoti  Narių sąrašasNarių sąrašas  Vartotojų grupėsVartotojų grupės  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

Share | 
 

 Veikėjų sąrašai

Go down 
AutoriusPranešimas
Anya Brandt
Forget all about equality, let's play master and servant.
avatar

Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2013-03-14
Vardas : Pat.

RašytiTemos pavadinimas: Veikėjų sąrašai   Št. 03 16, 2013 9:49 am

Prie kiekvieno veikėjo yra prirašyta, ar jo veidą galima keisti, ar ne. Taip yra todėl, kad, pvz pasiėmus vyresnįjį leitenantą, jūs nenuspręstumėte, jog prie žiauraus ir negailestingo vyro aprašymo puikiai tiks Zac Efron veidas, o pati geriausia JAV šnipė japonė gali būti Selena Gomez.Taip pat, prie kiekvieno iš veikėjų parašyti metai, juos galite keisti pridėdami max 5 ir pamažindami max 3. Tačiau jeigu parašyta, jog veikėjas studentas, jam negali būti 15. Turite suprasti, jog imdami veikėją privalot taikytis prie jo aprašymo. Žinoma, kaip pateiksite veikėją, yra visiškai jūsų reikalas, nes kiekviename aprašyme yra palikta vietos jūsų vaizduotei ir fantazijai, tačiau jeigu parašyta, jog, pvz. Petras Petraitis palaiko Dominik Brandt, to keisti negalima. Svarbu, jog imdami veikėją iš 'aukštus postus užimančių' kategorijos, puikiai suprastumėte, kaip reikėtų dirbti darbą, kuris jam priskirtas. Jeigu net neįsivaizduojate ką veikia propagandos ministras, galbūt vertėtų rinktis miestietę fotografę. Jeigu tik kyla kokių nors problemų dėl to, kaip pasirinktą veikėją pateikti, jeigu mirtinai norisi pakeisti veidą, tačiau prie veikėjo parašyta, jog to daryti negalima, rašykite man į PM ir visas problemas bandysime spręsti drauge.
Turėkit omenyje, kad galite registruotis ir savo sukurtais veikėjais.


Veikėjų sąrašai


Aukštus postus užimantys žmonės ir jų šeimos:
Dominik Brandt (Michael Fassbender) (36 m.) – Vadas, vyriausiasis armijos vadas.
„I was in the darkness, so darkness I became.“
♣ Gimęs narkomanų šeimoje, ilgą laiką buvo prižiūrimas tik vyresniojo brolio Theodor, tačiau pastarasis nebuvo pakankamai stiprus, kad apgintų nuo motinos žodžių ar tėvo kumščių. Namus palikęs penkiolikos, tarnavo armijoje, vėliau studijavo politikos mokslus. Itin gabus kalboms, pasižymi gebėjimu greit įsisavinti informaciją.
♣ Nepaprastai protingas, apsukrus, gebantis išsisukti iš beveik visų situacijų. Pasižymi labai greita reakcija, šaltu mąstymu, nepasiduoda baimei, puikus strategas, apsigimęs lyderis. Nepaisant to, kad kur kas mieliau galvoja, planuoja ir užsiima strategijų kūrimu, o ne ima ginklą į rankas, sugebėtų apsiginti, jeigu tik atsirastų būtinybė.
♣ Didžiąją dalį JAV laiko savo tvirtame kumštyje. Turi savo patikėtinių visur ir visada, jį pasiekia informacija net ir iš pačių tolimiausių šalies kampelių. Nepalaužiamas vadas. Vienų nekenčiamas, kitų mylimas, dar kitų bijomas. Nėra švelnus, malonus ar labai supratingas, tačiau kiekvieną savo žingsnį apgalvoja ir nedaro nieko, kad galėtų pakenkti jam ar tiems keliems jam svarbiems žmonėms.
♣ Nejaučia absoliučiai jokio poreikio kurti šeimą. Žinoma, yra įsitikinęs, kad kada nors ves, o gal net turės vaikų ir pradės šeimyninį gyvenimą, tačiau per daug nesižavi silpnumu, kurį, jo manymu, suteikia meilė. Nenori būti už ką nors atsakingas, nenori rūpintis kuo nors kitu, apart savęs.
Theodor Brandt (Christian Bale) (41 m.) – Vado dešinioji ranka
“We all have our horrors and our demons to fight, but how can I win when I’m paralyzed? They crawl up on my bed, wrap their fingers around my throat; is this what I get for the choices that I made?”
♣ Yra vyresnysis Dominik Brandt brolis. Vaikystėje patyręs tėvų žiaurumą, stebėjęs, kaip degraduojantys gimdytojai vartoja narkotikus, geria ir tiesiog neatlieka savo, kaip tėvų pareigų, Theodor, vos sulaukęs tinkamo amžiaus, išsivedė mažąjį brolį iš namų ir niekada nebegrįžo.
♣ Stebėdamas, kaip jaunesnynis brolis kopia karjeros laiptais, po truputį darydamasis vis galingesniu ir įtakingesniu, Theo, žinoma, per daug nesidžiaugė. Tačiau su pykčiu teko susitaikyti supratus, jog kur kas mieliau Dominik palaikys, o ne taps jo priešu.
♣ Baigęs istorijos, politikos bei ekonomikos mokslus, dabar sėdi broliuko dešinėje, padėdamas jam priimti sprendimus, konsultuodamas pačiais įvairiausiais klausimais ir tiesiog paprotindamas, kai tik to reikia.
♣ Dvidešimt devynerių vedęs Anyą Brandt, gyvena su ja iki šiol. Kad ir kiek jų bendro gyvenimo kelyje pasitaikė duobių ar nelygumų, jie savo nedingstančios aistros ir meilės dėka ištveria absoliučiai viską.
♣ Kartu su Anya augina savo dukrąYvonne, gimusią, kai Theodor buvo septyniolika. Jos motina jau senai mirusi, o jaunoji Brandt Theodor'o žmoną Anyą vadina mama.
Anya Brandt (Angelina Jolie) (32 m.) – vyriausioji tardytoja, burleskos klubo savininkė
„If you're a strong female you don't need permission“
♣ Augusi aukštuomenės šeimoje, todėl išmano viską, ką galima išmanyti apie geras manieras bei etiketą. Tikra dama. Visada pasitempusi, aukštai iškėlusi galvą, susitvarkiusi.
♣ Apsigimus vilioklė, aktorė ir apsimetinėtoja. Puikiai valdo šaunamuosius ir šaltuosius ginklus, turi jų visą kolekciją. Niekada nežinai, kur tiksliai ji laiko ginklą, tačiau akivaizdu, kad vieną ar du su savimi turi net ir tada, kai miega. Galbūt peilis jai kur nors prie šlaunies, galbūt skustuvas kur nors kuode. Kad ir kaip ten būtų, Anya niekada neina iš namų, prie savęs neturėdama šiokios tokios apsaugos. Yra nepaprastai lanksti. Nesibodi naudotis savo moterišku žavesiu tam, kad gautų tai, ko nori. Dažnai apsimeta kvaila, nieko nesuprantančia ir nepavojinga, vėliau aplinkinius labai labai nustebindama.
♣ Moteris, kuri visai nesibaimina dėl to, jog yra kalta dėl krūvos kaltų arba nelabai žmonių mirties. Miega ramiai žinodama, jog praliejo kraują. Miega ramiai ir tada, kai žino, jog jos namo rūsyje kamuojasi koks nors vargšelis, skaičiuojantis paskutines savo gyvenimo valandas. Nemaišo darbo su šeimyniniu gyvenimu ir tardymo kambaryje yra visai kitokia, nei už jo sienų.
♣ Yra pati sau šeimininkė ir niekada neleidžia, jog kas nors jai nurodinėtų ką reiktų daryti, kaip atrodyti ar kaip elgtis. Vadovė ir lyderė. Visur ir visada. Geriausiai jaučiasi tada, kai viskas priklauso tik nuo jos, kai jos žodis – paskutinis. Puikiai manipuliuoja žmonėmis ir beveik bet kurį gali apsukti aplink mažąjį pirštuką. Sugeba išknisti geresnės informacijos negu eilinis žurnalistas ir yra puiki šantažuotoja. Yra protinga. Labai protinga. Sugeba beveik kiekvieną situaciją pasukti taip, kad ir pati iš jos gautų naudos. Viską numato keliais žingsniais į priekį.
♣ Tai moteris, puikiai žinanti savo vertę ir jokiais būdais nesileidžianti, kad būtų žeminama, niekinama, išnaudojama ar kokiu nors būdu pašiepiama. Negali pakęsti rutinos ir nėra labai pastovi. Mėgsta įvairaus plauko žaidimus ir yra įsitikinusi, jog dviejų žmonių santykiuose yra beprotiškai svarbu, kad niekada nebūtų nuobodu.
Yvonne Brandt (Rossie Tupper) (17 m.) – būsima tardytoja
"A girl can do what she wants to do and that's what I'm gonna do."
♣ Tikrosios motinos taip niekada ir nepažinusi Yvonne niekada per daug dėl to nesisielojo. Šalia turėdama mylintį tėvą ir moterį, kurią įprato vadinti motina (pradžioje tai darydavo specialiai, nes puikiai matydavo, kaip Anya susiraukia, vos tokį žodį išgirdusi), ji susitaikė su mintimi, jog jos biologinė motina niekada šalia nebus.
♣ Jau ankstyvosios paauglystės metais susirgusi anoreksija, kurį laiką gydėsi specialioje ligoninėje. Tačiau prasidėjus karui sugrįžo namo pas tėvus, akivaizdžiai ketindama padėti viskuo, kuo tik gali. Šiuo metu, Anyos palaikoma, bando tėvą pripratinti prie minties, jog artimiausiu metu pradės dirbti tardytoja.
♣ Nemaloni, sarkastiška, akiplėšiška. Nevengia kitų pašiepti ar patraukti per dantį, dažnai kalba taip, tarsi pašnekovą niekintų ar nenorėtų su juo turėti nieko bendro. Dažnai atrodo taip, tarsi nesidomėtų absoliučiai niekuo, kas vyksta aplinkui.
♣ Paprastai į nieką nesilygiuoja, tačiau savo dėdę Dominik įvardija kaip žmogų, kuriuo žavisi ir į kurį norėtų būti panaši. Pastarojo laiko trūkumas atima galimybę jiems leisti laiką kartu, tačiau vos tik turėdamas laisvą minutę, jis stengiasi su Yvonne susitikti. Dėdės yra lepinama ir mylima.
Veikėjo veidą keisti galima.
Seth Dietrich (Anthony Gastelier) (25 m.) – jūrų pėstininkas
"I got a tortured mind and my blade is sharp. A bad combination in the dark"
♣ Setas augo iš pažiūros padorioje šeimoje- motina dirbo kirpėja vietiniame grožio salone, tėvas- karo veteranas, vėliau perėjęs į kiek ramesnę, apsauginio profesiją. Pamaldūs, tam tikrą vertybių pagrindą vaikinui skiepiję tėvai tik atrodė šventieji, pasirodo motina slapčia nuodydavo žmones, pasisavindavo jų pinigus, o padedama ryšių tiesiog tobulai užmaskuodavo nusikaltimus, tuo tarpu tėvas, apsimestinai važinėjęs į komandiruotes iš tiesų buvo pagarsėjęs seksualinis maniakas, visoje šalyje pravardžiuojamas budelio vardu, tačiau tobulai slepiantis savo tikrąjį veidą. Setas buvo vienturtis šeimoje, todėl vos suėjus 18 metų, pašauktas į kariuomenę, visiškai išsižadėjęs šeimos jis pradėjo savarankišką gyvenimą, kuris beje, puikiai sekėsi- tapo jūrų pėstininku.
♣ Išsikovojęs tam tikrą statusą kariuomenėje, jis žinomas kaip be galo protingas, komunikabilus, puikiai viską apgalvojantis strategas. Nors jo karjera žinoma dar nesibaigė, mat vyras siekia kur kas didesnių aukštumų, visgi jau pasiekė pakankamai, kad šalyje būtų apdovanotas už nuopelnus tėvynei.
♣ Setas palaiko išties artimus ryšius su kariuomenės vado dukterėčiai Yvonne. Kaip šie besistengtų paslėpti savo santykius, daugelis jau žino tiesą apie jųdviejų jausmus vienas kitam, todėl jiems belieka laukti kol Yvonė taps pilnametė ir šis galės įrodyti, kad jųdviejų draugystė išties tvirta, nes šiuo metu nemenkas pavojus iškilęs Setui dėl nepilnametės „tvirkinimo“.


Stefan Herrman (Tom Hardy) (35 m.) – Dominik Brandt asmens sargybinis
"I got a tortured mind and my blade is sharp. A bad combination in the dark"
♣ Kaip ir jo mylimoji, Stefan augo labai prastoje, nepasiturinčioje ir po truputį degraduojančioje šeimoje. Bandydamas išlaikyti du jaunesnius brolius ir seserį, nuo pat mažų dienų Herrman išmoko būti savarankišku. Stengdamasis uždirbti visais įmanomais būdais, Stefan likusiais šeimos nariais rūpinasi iki šiol, siųsdamas jiems pinigų. Crystal dėl to nėra per daug patenkinta, tačiau tai nėra klausimas, kuriuo Stefan linkęs diskutuoti.
♣ Planuodamas būti kareiviu, Stefan buvo pastebėtas pačio Dominik. Atkreipęs dėmesį į tai, jog išskirtinai raumeningas vyrukas yra ne tik stiprus, bet dar ir protingas, Brandt pasirūpino, jog Stefan visada būtų šalia. Ir Herrman dėl to tikrai neprieštarauja.
♣ Yra pakankamai santūrus ir ramus žmogus. Nejaučia absoliučiai jokio malonumo žudydamas be tikslo, todėl jeigu tik įmanoma, stengiasi kraujo nepralieti. Stengiasi užmiršti niūrią, tačiau jį vis dar persekiojančią praeitį.
♣ Kai buvo penkiolikos, išprievartavo merginą iš savo mokyklos. Niekas nesuprato, kas šiam pakankamai protingam ir ramiam vaikinui galvoje susisuko, todėl nemažai psichiatrų ir psichologų bandė tai aiškintis. Pats Stefan šį įvykį vadindamas proto užtemimu, kuris niekada nebepasikartos, praleido trejus metus nepilnamečių kolonijoje.
Veikėjo veidą keisti galima.
Crystal Lewis (Megan Fox) (26 m.) – bedarbė, išlaikoma Stefan
“Show me what it’s like to be the last one standing, and teach me wrong from right; and I’ll show you what I can be.”
♣ Crystal gimė padugnių šeimoje. Motina prostitutė, savo dienas baigusi kažkur gatvėje. Tėvas alkoholikas, pabėgęs iš karto, vos tik pamatė tuo metu dulkintos moters padidėjusį pilvą. Motinos niekada neprižiūrėta ir nelabai mylėta Crystal namus paliko septyniolikos.
♣ Viską, ko gyvenime pasiekė, pasiekė per lovą. Neturėdama jokių išskirtinių gabumų, tačiau vis dėlto nešiodama neblogą galvą ant pečių, tingėdama dirbti ar mokytis, ji kopė karjeros laiptais aukštyn tik dėl to, kad žinojo į kurią lovą jai pravartu atsigulti.
♣ Savo „karjerą“ pradėjusi striptizo klube kaip padavėja, ji skynėsi kelią aukštyn. Lėtai, tačiau užtikrintai. Striptizo šokėja. Prostitutė. Striptizo šokėja geresniame klube. Pinigų daugėjo, turtingų vyrų akys krypo į ją. Laikui bėgant už pinigus miegoti nebereikėjo ir Crystal už nuomą kuo puikiausiai susimokėdavo vien tik iš pinigų, uždirbamų sukantis aplink stulpą.
♣ Būtent Stefan ir yra atsakingas už tai, jog Crystal aplink stulpą suktis nebereikia. Į žavią tamsiaplaukę atkreipęs dėmesį, netrukęs ja susižavėti, Stefan stengėsi merginai padėti, tačiau.. Na, buvo jos apmautas. Klastą išsiaiškinus paaiškėjo, jog, banaliai tariant, jie tiesiog skirti vienas kitam.Todėl dabar jau trejus metus gyvena kartu. Nėra labai vienas kitam įsipareigoję, suteikia reikiamos laisvės, o tai padeda išlaikyti įdomius ir neatsibostančius bei tvirtus santykius.
Veikėjo veidą keisti galima.


Sibylle Weiss (Cobie Smulders) (30 m.) - tardytoja
“And here I go again on my own. Goin’ down the only road I’ve ever known. Like a drifter I was born to walk alone.”
♣ Augusi mokytojos ir policininko šeimoje, Sibylle nuo mažumės žinojo, jog nori daryti tai, ką daro tėvas. Baigusi mokslus, laisvalaikiu Benjamin Weiss mokinama muštis, naudoti šaltuosius ir šaunamuosius ginklus, Sibylle, baigusi reikiamus mokslus, pradėjo savo, kaip policininkės karjerą.
♣ Praradusi dar net negimusį kūdikį, palaidojusi sužadėtinį, mirusį nelaimingo atsitikimo metu, Sibylle sau prisiekė, jog daugiau neleis likimui iš jos šaipytis. Pamiršusi meilę ar asmeninį gyvenimą, Sibylle didžiąją dalį laiko leidžia darbe, pasinerdama į jį visiškai ir taip bandydama užsimiršti.
♣ Po mylimojo ir vaiko mirties Sibylle paguodos ieškojo ne drauguose ar artimuosiuose, o alkoholyje. Tačiau būdama stiprios valios suprato, jog šitaip gyventi paprasčiausiai negalima. Visomis išgalėmis stengdamasi atsikratyti priklausomybės, Weiss didžiuojasi tuo, jog jau antrus metus yra visiškai blaiva.
♣ Prasidėjus karui, Sibylle, kaip ir daugelis, turėjo nuspręsti kurią pusę palaikys. Jausdama stiprų norą gyventi gerai, neketindama palikti tėvynės, moteris nusprendė likti Dominik pusėje. Nepritaria viskam, ką pastarasis daro, tačiau dirba savo darbą nepriekaištingai, dėl to Brandt nelabai įdomu ar ji pritaria kiekvienam jo sprendimui.
Veikėjo veidą keisti galima.

Lisbet Rosenberg (Rachel Weisz) (32 m.) – spaudos ir kultūros vadovė
“What will you be when it all comes crashing down on you, little girl?”
♣ Baigusi mokslus prestižiniame universitete, visur ir visada siekusi tik pačių aukštumų ir kaip įmanoma geresnių rezultatų, Lisbet buvo pastebėta pačio Dominik, suteikusio jai darbą vos prasidėjus karui.
♣ Savo darbą mėgsta ir juo yra patenkinta. Kad ir koks sunkus, varginantis ir visą laiką surijantis bebūtų, vis dėlto slaptai materialistiškai Lisbet suteikia galimybę turėti tiek pinigų, kiek jai norisi. Kontroliuodama spaudą, televiziją, internetą ir apskritai viską, ką gali perskaityti ar pamatyti paprasti piliečiai, Lisbet su savo darbu tvarkosi labai gerai.
♣ Apsimetėlė. Apsimetinėja visada ir visur, vaidindama kažką, kuo nėra. Būdama gležna, jautri ir labai maloni, ji kasdien kovoja su savimi, apsimetinėdama griežta, bjauria ir viską kontroliuojančia. Toks apsimetinėjimas vargina ir pabosta, tačiau Lisbet įsitikinusi, jog kur kas mieliau vaidins vilką, negu pripažins, jog iš tikrųjų yra tiesiog avelė.
Veikėjo veidą keisti galima.David Solskjær (Dean O'Gorman) (27 m.) – dvigubas šnipas, perduodantis informaciją rusams
"Dont’ get too close, it’s dark inside. It’s where my demons hide."
♣ Mokyklą baigęs pačiais geriausiais pažymiais, namus palikęs aštuoniolikos ir studijavęs istoriją universitete, kurį laiką dirbo pagal specialybę, tačiau tinkamų pažinčių dėka susipažino su Dominik ir gavo galimybę padėti jo priešams.
♣ Nepritariantis tam, ką daro Dominik su savo pakalikais, Ralph, sugebėjęs tapti vado patikėtiniu, jau kurį laiką perdavinėja ne itin svarbią informaciją amerikiečiams. Tikisi, jog ateityje įgys dar daugiau Dominik pasitikėjimo ir galės būti naudingesnis jo priešams.
♣ Yra šaltas ir nelabai malonus žmogus. Netiki tokiu dalyku kaip amžina meilė, gyvenimas ilgai ir laimingai. Tikrosios laimės ar meilės taip niekada ir nepatyręs, Ralph tikisi nugyventi tokį gyvenimą, kad vėliau nesigailėtų.
♣ Prieš septynerius metus palaidojęs žmogų, kuris jam iš tikrųjų labai rūpėjo – seserį, Ralph net nesvarsto apie galimybę vesti, susilaukti vaikų, sukurti gražią šeimą ar pastatyti namą. Labiausiai rūpinasi savimi ir net neįsivaizduoja kas turėtų nutikti, jog tai pasikeistų.
Veikėjo veidą keisti galima.


Judas Steinmann (Jared Leto)(37 m.) – propagandos ministras
"The devil takes care of his own."
♣ Augęs daugiavaikėje šeimoje Judas nuo mažumės žinojo ką reiškia, kai viskuo tenka dalintis. Ir ką reiškia, kai ko nors trūksta, kažko nepakanka. Nenorėdamas šitaip praleisti viso gyvenimo, Steinmann kaip įmanoma daugiau dirbo dėl to, kad gyventų taip laisvai, kiek nori, turėdamas pinigų tiek, kad galėtų juos leisti dalykams, kurių nori. Yra nepaprastai užsispyręs, ragais ir nagais siekiantis užsibrėžto tikslo, todėl bėgant metams įsitaisė pozicijoje, kuri jį tenkina ir teikia galimybę turėti tai, ko jam reikia.
♣ Vienišius. Nenori vesti, nenori vaikų, nenori su kuo nors dalintis viskuo, ką turi. Nors meile ir tiki, vis dėlto jos neprisileidžia. Ne dėl to, kad būtų įsitikinęs, jog jos nenusipelnė, tiesiog.. Mano, jog meilė padarys jį silpnu, o šitokio jausmo Judas paprasčiausiai negali pakęsti.
♣ Viliotojas, kazanova. Kiekvieną moterį gali priversti pasijausti ypatinga, vienintele, pačia gražiausia ir pačia geidžiamiausia. Puikiai žino ką pasakyti, kaip paliesti, kad moteriškosios lyties atstovės kristų jam po kojomis.
♣ Apsigimęs vadovas ir lyderis. Įpratęs, jog viskas vyksta pagal jo planą. Nepakenčia visokiausių netikėtumų ar siurprizų, neretai pasitaikančių jo darbe. Mėgaujasi akimirkomis, kada viskam vadovauja, situaciją laiko savo rankose ir viskas priklauso tik nuo jo.


Kaspar Adler (Ezra Miller) (19 m.) – istorijos studentas.
“Some nights I stay up cashing in my bad luck; some nights I call it a draw.”
♣ Penkerių praradęs taip mylėtą mamą, labai žinomą aukštuomenėje, nuo to laiko Kaspar niekada nebebuvo toks pat. Tylus ir užsidaręs berniukas neprisileido tėvo ar artimųjų, nuo aplinkinio pasaulio apsistatydamas nematomomis sienomis.
♣ Kur kas mieliau rinkdamasis knygų, o ne žmonių draugiją, Kaspar vis dėlto atsisakė eiti į mokyklą, dėl to buvo mokinamas namuose. Rodydamas nepaprastą domėjimąsį istoriją, gavo tėvo palaiminimą studijuoti kur tik jis nori.
♣ Nuo pat mažumės kovodamas su reikalus labai apsunkinančia depresija, Kaspar visada buvo kur kas pavojingesnis sau, o ne kitiems. Liūdnų akių, išblyškęs, beveik nesišypsantis, aplinką akylai stebintis vaikinas šešiolikos nusprendė palikti šį gyvenimą, buteliuką aspirino užgerdamas buteliu degtinės. Kaspar pavyko išgelbėti, tačiau vis dar akivaizdu, jog jis labai labai gailisi, jog tą lemtingąją dieną tėvas grįžo ankščiau, negu žadėjo.
♣ Yra tylus ir savyje užsidaręs. Nepaprastai protingas ir akivaizdžiai suprantantis bei pastebintis daugiau, nei nori parodyti. Mėgsta tyrinėti kitų žmonių elgesį, emocijas, išraiškas. Paslaptingas, ramus, sunkiai supykdomas.


Christof Eberhardt (Alexander Skarsgard) (35 m.) – mokslininkas, išradėjas, laboratorijos savininkas
„I'm shying from the light, I've always loved the night and now you offer me eternal darkness.“
♣ Baigęs chemijos studijas kurį laiką galvojo apie darbą mokinant kitus, tačiau gyvenimas taip jau susiklostė, jog viskas pasisuko kiek kitokia linkme. Šiuo metu Christof dirba Dominik ir yra atsakingas už pačius įvairiausius dalykus – pradedant įvairiais cheminiais ginklais ir baigiant prietaisais, gelbėjančiais ne tik kare, bet ir kankinimuose.
♣ Pamišęs dėl savo darbo. Visada pilnas idėjų ir minčių, kaip pastarasias būtų galima patobulinti. Gali knistis prie vieno projekto keletą dienų, savaičių, mėnesių ar metų. Svarbiausia, kad viskas būtų tobula iki pačios menkiausios smulkmenos. Nepripažįsta klaidų savo darbe ir žudys žvilgsniu kiekvieną, kuris pareikš, jog klysti žmogiška.
♣ Nėra ištikimas. Žmona su tuo jau senai susitaikiusi, ar bent jau sako, jog taip yra. Christof paprasčiausiai nesugeba būti su viena moterimi, tačiau jokia kita jam niekada nereikš daugiau, negu reiškia Heather.
Heather Eberhardt (Natalie Portman) (33 m.) – žurnalistė
“Looking up from underneath fractured moonlight on the sea; reflections still look the same to me as before I went under.”
♣ Sekdama tėvų žurnalistų pėdomis Heather taip pat baigė žurnalistikos mokslus. Devyniolikos jau buvo susipažinusi su Christof, o dvidešimt trejų ištekėjo.
♣ Veikiausiai populiariausio ir geriausio žurnalo visoje Vokietijoje redaktorė. Dirba dienomis ir naktimis, savo kabineto gali nepalikti valandų valandas rūpindamasi, kad viskas būtų taip, kaip turi būti.
♣ Perfekcionistė ir darboholikė. Tai nėra taip jau blogai turint omenyje tai, kad jos vyras yra visiškai toks pats. Su pastaruoju matosi ankstyvais rytais, kai abu išeina į darbą, vakarais, kai abu gulasi miegoti ar, tomis retomis progomis, savaitgaliais, kai gali vienas kitam skirti kiek daugiau laiko, nei įprastai.
♣ Su Christof nuo pat pirmųjų santuokos metų planavusi šeimą, Heather labai ilgai nerimavo ir pergyveno dėl to, kad niekaip nepavyksta pastoti. Apsilankiusi pas gydytoją ir išsiaiškinusi, jog yra nevaisinga, moteris kurį laiką buvo tarsi nesava, nesugebėdama su šia mintimi susitaikyti. Tačiau metams bėgant ji „nugrūdo“ skausmą į patį tolimiausią kamapą, stengdamasi apie tai negalvoti ir koncentruotis tik į darbą.
Veikėjo veidą keisti galima.


Axel Gottlieb (Jackson Rathbone) (28 m.) – asmeninis Dominik Brandt, jo šeimos, draugų ir artimųjų gydytojas, chirurgas. (rezervuota)
„I'm dying, praying, bleeding and screaming. Am I too lost to be saved?“
♣ Augęs tik su motina, jis kurį laiką kankinosi dėl savo netradicinės seksualinės orientacijos, kuri tada, kaip jam atrodė, tiesiog sukelia per daug nereikalingų problemų. Draugų palaikomas, motinai pristatė savo tuometinį vaikiną, tačiau viskas baigėsi ne taip, kaip tikėtąsi. Šešiolikos išvarytos iš namų ir vienintelio tikrai artimo žmogaus nekenčiamas, Axel privalėjo sugalvoti kaip gyvens toliau.
♣ Veikiausiai yra vienas mieliausių ir maloniausių žmonių iš visų, kurie užima aukštas ir gerbtinas pozicijas. Rūpinasi viskuo ir visais, pergyvena dėl menkiausių smulkmenų ir iš esmės yra nepaprastai optimistiškas ir geros bei jautrios širdies.
♣ Stebėjęs kaip jo pirmasis vaikinas yra kankinamas ir nužudomas, Axel niekada nebebuvo toks pats. Tačiau nepaisant gyvenimo negandų ir visų patirtų nemalonumų, vis dėlto išlieka kaip įmanoma labiau optimistiškas.
♣ Studijuodamas medicinos universitete, dirbdamas keliuose darbuose vienu metu, kad galėtų sau leisti gyventi dviejų kambarių bute, Axel susipažino su Thomas. Pastarasis visada buvo įsitikinęs, jog yra heteroseksualus, tačiau.. Širdžiai neįsakysi. Thomas ir Axel kartu yra jau septynerius metus.
Veikėjo veidą keisti galima.
Thomas Abendroth (Joseph Gordon-Levitt) (30 m.) - tardytojas (rezervuota)
“Her few final moments must have been a nightmare in waking; victimized, violently shaking.”
♣ Kilęs iš garbingos, labai įtakingos ir turtingos šeimos, Thomas visada žinojo, jog turi galimybę rinktis ką nori daryti, kuo dirbti, ką studijuoti.. Tačiau nepaisant visų kelių, kurie jam galėjo atsiverti, Thomas atsisakė visų tėvų siūlomų pinigų ir sulaukęs aštuoniolikos paliko namus.
♣ Jau nuo mažų dienų patirdavęs nepaaiškinamą norą ką nors nuskriausti, padaryti ką nors labai labai blogo, pralieti kraują ar ką nors sugadinti, Thomas nusprendė, jog tokius poreikius reikėtų pritaikyti savo darbe. Savo blogąją ir tamsiąją pusę demonstruoja tarp keturių sienų, tardymo kambarėlyje, savo šviesiąją ir mieląją pusę rodydamas tik mylimajam.
♣ Yra sunkiai sukalbamas. Ne toks, su kuriuo lengva sugyventi. Aršus, dažnai nemalonus, aštrialiežuvis ir sarkastiškas. Netolerantiškas, bjaurokas, dažnai viskuo nepatenkintas.
♣ Kiek per gerai galvoja apie save ir yra tikras narcizas. Prisižiūri kaip įmanoma labiau, sportuoja, valgo suderintą maistą, miega tiek, kiek reikia.. Tikras sveikuolis. Tarp jo pirštų niekada nepamatysi cigaretės, o rankoje – bokalo alaus.Miestiečiai:
Anthony Wallace (Ryan Gosling) (28 m.) – gydytojas
„The nights are long but the years are short when you're alive. “
♣ Niekas nežino kaip Anthony čia atsirado. Niekas nežino kada jis atvyko iš savo gimtojo Londono, kada įsikūrė, kada pradėjo dirbti. Visi tiesiog žino, jog gerasis patikimasis daktaras Wallace buvo šalia visada. Jis priėmė kaimynės gimdymą, jis sutvarstė savo draugės sūnui ranką, kai pastarasis ją susipjaustė bedarydamas sumuštinį. Tačiau niekas nesivargina paklausti kaip Anthony gyveno ankščiau.
♣ Visi, kurie Anthony pažįsta, yra įsitikinę, jog jis – saulės spindulėlis. Visada besišypsantis, malonus, pasiruošęs pagelbėti ir padėti, kad ir kokios nelaimės ar nemalonumai būtų tave užgriuvę. Jis toks geranoriškas, toks optimistiškas, jog dažną paprasčiausiai erzina.
♣ Tai žmogus, šalia kurio būti malonu. Toks, kuris visada prajuokins ar privers šypsotis, net jeigu atrodo, kad diena blogesnė būti paprasčiausiai nebegali. Tačiau mažai kas žino, jog po plačia Anthony Wallace šypsena slepiasi paslaptys, kurios yra išsaugotos tik dėl to, kad visi, kurie jas žinojo, yra negyvi.
♣ Anthony atrodo kaip malonus vyrukas. Tačiau niekas nežino, jog šio malonaus vyruko rūsyje yra paslėpti trys vaikų lavonas. Niekas nežino, jog būtent šis visų gerbiamas ir mylimas gydytojas supjaustė ir ištyrinėjo savo nėščią žmoną.

Sebastian Koenig (Matt Bomer) (30 m.) – buvęs samdomas žudikas
“Honestly, people don’t need a reason to kill each other.”
♣ Sebastian Koenig visada buvo geriausias. Geriausias, puikiai apmokytas ir apmokomas samdomas žudikas. Visi žinojo, kad nėra žmogaus, galinčio švariau, geriau ir tyliau atlikti jam pavestą darbą. Tačiau net ir geriausiems atsibosta savo rankas teptis kitų žmonių krauju.
♣ Vyras, absoliučiai nebesidomintis ir nebesistebintis pasauliu. Jam nerūpi kas dedasi aplinkui, jam nerūpi šiuo metu vykstantis karas. Jam visiškai neįdomu kas laimi, o kas pralaimi. Viskas, ko Sebastian Koenig nori, tai užtarnautas poilsis. Nuo ginklų, nuo darbo ir nuo labai labai erzinančių aplinkinių.
♣ Prieš dešimt metų praradęs dalį kairiosios kojos, Sebastian baigė savo, kaip samdomo žudiko darbą. Sklinda gandai, jog tą dieną lemtingą klaidą Sebastian padarė specialiai, puikiai žinodamas ką daro ir kaip tai viską pakeis, tačiau šių gandų Koenig niekada nei patvirtino, nei paneigė.
Veikėjo veidą keisti galima.

Felix Shaw (Ben Barnes) (28 m.) – laisvai samdomas sprogimų specialistas
"This is not my swan song or adieu so beware."
♣ Kaip žmogus, septynerių stebėjęs mirštančią mamą, tas, kuriuo visada rūpinosi vyresnioji sesė, nes tėvas per daug gedėjo ir tas, kuris niekada nebuvo per daug mylimas, Felix išaugo visai neblogu, maloniu ir supratingu žmogumi. Nesigręžiodamas į praeitį, Shaw patyliukais svajoja apie vaikus, tačiau įtaria, jog Rose planuose šeima tikrai nefigūruoja.
♣ Serga iš tėvo paveldėta narkolepsija. Kęsdamas miego priepuolius, kurie prasideda pačiomis netikėčiausiomis aplinkybėmis, jis kasdien susiduria su rizika, jog gali užmigti, pavyzdžiui, išminuodamas bombą. Tai jo darbą ir apskritai gyvenimą daro labai labai pavojingu.
♣ Kadangi dirbą darbą, reikalaujantį labai didelio susikaupimo, Felix yra labai kantrus ir atsargus žmogus, apgalvojantis kiekvieną, net ir patį menkiausią judesį. Yra beprotiškai kruopštus ir niekada iš jo neišgirsi žodžių „ai, bus gerai ir taip“. Jeigu jau kažką daro, tai daro geriausiai.
♣ Ne taip, kaip Rose, nejaučia tokios stiprios neapykantos Dominik, nes, vis dėlto, su juo yra nemažai bendravęs. Kad ir kaip ten būtų, į politiką nesikiša visiškai, suteikdamas užsakovams tai, ko jiems reikia ir nesigilindamas, kur jo sukurti sprogmenys gali būti panaudoti.
Rose Miller (Eva Green) (28 m.) – laisvai samdoma žurnalistė
„Got you wrapped around my finger, babe, you can count on me to misbehave. “
♣ Su Felix susipažinusi dar mokykloje, Rose vis dar teigia, jog tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Niekada tokiais dalykais netikėjusi, labai skeptiška Miller, tiesiog turėjo pripažinti, jog niekam nejautė nieko panašaus. Felix buvo jos pirmasis bučinys, pirmasis vaikinas, tas, kuris atėmė jai nekaltybę, pirmasis ilgametis draugas. Nepaisant sudėtingo Rose charakterio, ji ir Felix kartu iki šiol.
♣ Dirbanti laisvai samdoma žurnaliste, rašanti straipsnius į pačius įvairiausius leidinius, Rose „prisižaidė“ vadindama Dominik idiotu ar atvirai šaipydamasi iš to, kaip jis nusprendė valdyti tautą. Būtent dėl to yra patekusi nemalonėn.
♣ Kad ir koks keistas sutapimas bebūtų.. Jos mylimajam užmiegant bet kur ir bet kada prieš savo valią, Rose apskritai negali užmigti. Besistengianti tvarkytis su labai sunkia nemigos forma, kuri ją kankina jau daugiau nei trejus metus, moteris patiria pačių įvairiausių sunkumų dėl miego ir poilsio stokos.
♣ Yra sudėtinga ir sunkiai sugyvenama asmenybė. Greit užsiplieskia, greit užgęsta. Supykusi gali prikalbėti dalykų, kuriais tikrai nesididžiuos. Dažnai elgiasi neapgalvotai ir spontaniškai, nepasvarsčiusi apie pasėkmes ir net nepagalvojusi apie tai, kaip tai gali paveikti aplinkinius ir ją pačią. Yra žaisminga, guvi ir energinga. Kai tik nėra išsekusi, nenustygsta vietoje, imdamasi bet kokios veiklos, kad nereiktų nuobodžiauti.

Erik Metz (James Franco) (37 m.) – striptizo klubo savininkas
♣ Striptizo klubo verslą paveldėjęs iš savo tėvo, tokio pat nemalonaus bjaurybės kaip ir pats Erik, vyriškis dabartinį savo darbą dirba nuo pat dvidešimt trejų metų.
♣ Keistas, tylus ir savyje užsidaręs žmogus. Visada atrodo taip, tarsi kažką slėptų, tarsi tyliai tave smerktų. Jo žvilgsnis veria kiaurai ir priverčia tikėti, jog Erik Metz apie tave žino viską, ne tik ką padarei aną vasarą.
♣ Ištvirkęs, šlykštus, nemalonus. Užtenka trijų žodžių šiam vyrui apibūdinti. Tvirtame kumštyje laikydamas prabangiausią ir itin daug pelno atnešantį striptizo klubą mieste, Erik turi susikrovęs nemažai turtų, tačiau jais nesišvaisto. Neturi daug draugų, nes beveik neatsiranda tokių, kurie nori su Erik bendrauti.
♣ Prievartauja savo dukrą Leah. Prievartavo nuo pat tada, kai jai buvo vienuolika. Prievartavo tol, kol jaunoji Metz buvo pakankamai maža ir negalėjo apsiginti. Tačiau dabar Leah aštuoniolika ir kitais metais ji neabejotinai paliks namus ir Erik sunkiai sektųsi su ja elgtis taip, kaip elgdavosi ankščiau.
Veikėjo veidą keisti galima.
Leah Metz „Lolita“ (Felice Fawn) (17 m.) – mokinė, laisvalaikiu prostitutė.
„All sins tend to be addictive, and the terminal point of addiction is damnation.“
♣ Nuo pat mažų dienų tėvelis Leah į galvą įkalė, jog ji gera tik dėl to, ką turi sau tarp kojų. Jog ji daugiau nieko nepasieks. Jog nereikia naudotis galva, kai gali praskėsti kojas. Tiesa, tėvelio ir dukrytės santykiai nėra tokie, kokiais jums gali pasirodyti. Leah nepyksta ant gimdytojo dėl to, kaip jis su ja elgdavosi. Atvirkščiai. Tai jai patinka. Tai.. kodėl jie nustojo tai daryti? Atsakymas paprastas ir aiškus – Lolita įsitikinusi, jog Erik jai pasidarė paprasčiausiai per prastas.
♣ Mokindamasi vienoje prestižiškiausių merginų mokyklų visoje JAV, Leah visada buvo ta, kuri valdo.. Viską. Ji savo nedidelės merginų grupelės lyderė. Ji nusprendžia ką jos veiks, nusprendžia kur eis, kur atostogaus ir kas su kuo miegos. Kad ir kokia bjauri Leah gali būti, absoliučiai visi nori pabūti šalia jos, pasimaudyti jos šlovės spinduliuose, pabendrauti.
♣ Nuo pat mažumės Leah norėjo užsiimti kažkuo, kas priverstų širdį plakti greičiau, kas suteiktų norimą adrenalino dozę. Ir po ilgų ieškojimų niekada pinigų trūkumo nejautusi Leah Metz šiuo metu dirba elitine prostitute. Ji dažniausiai turi galimybę rinktis su kuo nori miegoti ir kokį mokestį už tai paims. Nenorėdama būti atpažinta Leah naudoja slapyvardį Lolita ir neretai į pagalbą pasitelkia perukus bei makiažą.
Brigitte Metz (Keira Knightley) (33 m.) – seselė
„I've been looking in the mirror for so long. That I've come to believe my soul's on the other side.“
♣ Moteris, abejinga absoliučiai viskam, kas dedasi jos šeimoje. Jau prieš dešimt metų praradusi viltį perauklėti užsispyrusią dukrą ir santykių pradžioje suvokusi, jog bjauraus vyro būdo niekada nepakeis, Brigitte paprasčiausiai susitaikė su situacija.
♣ Gyvendama labai gerai, mėgaudamasi viskuo, ko dėl vargingai gyvenusios savo šeimos niekada neturėjo, Brigitte gali pasirodyti kaip užguita, nesuprasta ir praradusi bet kokią viltį namų šeimininkė. Tačiau ji gyvena dar vieną gyvenimą. Gyvena tyliai, nes vyrui suuodus kiltų nemažai nemalonumų.
♣ Nors pinigų ir netrūksta, Brigitte vis dėlto dirba sesele. Yra įsitikinusi, jog tai paprasčiausiai puikus būdas prastumti laiką iki vakaro, kada verda tikrasis veiksmas. Brigitte, nepaprastai mėgstanti pačią įvairiausią ir tikrai ne visada legalią veiklą, vyrui ir dukrai nežinant bastosi su kitais vyrais ir moterimis, dalyvauja itin ištvirkusiuose vakarėliuose bei orgijose. Dažnai yra pagrindinė vaistukų draugams tiekėja.
Veikėjo veidą keisti galima.


Marco Kruger (Adam Levine) (28 m.) – programuotojas, hakeris
„Hello, hello, remember me? I’m everything you can’t control “
♣ Marco nėra nemalonus. Galbūt jis nėra pats geriausias pašnekovas (matyt dėl to, kad su kuo nors kalbėdamas nesiteikia patraukti akių nuo kompiuterio ekrano), galbūt nėra tas, kuris geriausiai dalina patarimus ar guodžia, tačiau nepaisant visko, nėra žmogaus, kuris Marco nemėgtų. Visi paprasčiausiai jį.. toleruoja.
♣ Marco mėgsta dirbti vienas. Jam nereikia krūvos programuotojų draugų, kurie jam padėtų. Nereikia, nes visi žino, jog Kruger yra pats geriausias ir Vokietijoje nėra žmogaus, kuris prisėdęs prie kompiuterio galėtų nuveikti daugiau, nei nuveikia Marcus.
♣ Visame mieste pilna kamerų. Apie daugelį mes žinome. Jos yra parduotuvėse, prekybos centruose, bankuose, kartais net restoranuose, mokyklose ar universitetuose. Tačiau kaip tos kameros, kurių prislapstyta gatvėse? Kaip tos, kurios gali būti užslėptos tavo miegamajame? Arba duše? Ne, ne iškrypėliškais tikslais. Marco Kruger tiesiog labai labai smalsus.
Veikėjo veidą keisti galima.


May Harrison (Emma Stone) (28 m.) – fotografė
„This hole you put me in wasn't deep enough and I'm climbing out right now“
♣ Iš trijų seserų yra vidurinioji. Visada buvo toji grandis, jungianti jaunąją April ir vyresniąją June kartu. Tačiau metai bėgo, April nenoras bendrauti tik stiprėjo ir visos pasuko savais keliais. Iš dviejų sesių May bendrauja tik su June. Jos palaiko labai artimus ryšius, gyvena netoliese ir negali nei dienos be viena kitos. Bendravimas tik sustiprėjo May ligai progresavus bei po to, kai June sužinojo apie negalėjimą turėti vaikų.
♣ May serga sunkiu nerimo sutrikimu. Priepuoliai gali prasidėti fotosesijos metu jai nusprendus, jog kažką daro ne taip. Gali prasidėti tada, kai May tiesiog guli savo lovoje, klausosi muzikos ir galvoja apie ateitį. Šis sutrikimas labai apsunkina gyvenimą, tačiau May yra įsitikinusi, jog yra už jį stipresnė ir kovoja už pasveikimą (ar bent jau pagerėjimą) ragais ir nagais.
♣ May yra miela, pasitikinti viskuo ir visais. Ji maloni, visiems tiesianti pagalbos ranką, tačiau žinanti, kad mažai kas su ja pasielgtų taip pat. Neturi nei vaikino, nei daug draugų, nes mažai kam norisi kęsti staigiai ją užpuolančius priepuolius, kurie dažną gąsdina ir verčia jaustis labai nejaukiai.
April Harrison „Raven“ (Kaya Scodelario) (21 m.) – striptizo šokėja
„I’ve been reckless, but I’m not a rebel without a cause“
♣ Augusi su dviem vyresnėmis seserimis, April nuo pat mažų dienų svajojo apie tai, kaip išeis iš namų, apsigyvens viena, įgyvendins svajones ir gyvenimą pasuks norima linkme. Deja, bet likimas privertė nusiimti rožinius akinius kur kas ankščiau, nei pati April tikėjosi.
♣ Jau šešiolikos April laisvalaikiu rūkė žolę, trynėsi su bloga kompanija, praleidinėjo pamokas ir naktimis kur kas mieliau būdavo su už save vyresniais vaikinais, o ne namuose. Septyniolikos palikusi namus, kovodama su priklausomybe nuo kokaino, mergina, turinti pažinčių, gavo darbą ne itin prabangiame stirptizo klube.
♣ Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog smulkutė tamsiaplaukė mergina yra gležnutė, negebanti apsiginti ir apskritai nelabai žinanti kaip reiktų išgyventi vienai šiame dideliame, niūriame ir negailestingame pasaulyje. Tačiau tai tik klaidingas pirmasis įspūdis. Jau šešerius metus save išlaikanti, su seserimis bet kokius ryšius nutraukusi April, nugalėjusi priklausomybes, kabinasi į gyvenimą ragais ir nagais, nepaleisdama minties, jog kada nors turės viską, apie ką kada nors svajojo.
Veikėjo veidą keisti galima.
June Harrison „Bambi“ (Mila Kunis) (24 m.) – porno filmų žvaigždė
„I don't know much at all, I don't know wrong from right. All I know is that I love you tonight.“
♣ Tai yra moteris, gyvenime pridariusi per daug klaidų, priėmusi per daug blogų sprendimų. Ji leido laiką su netinkamais žmonėmis, atsidavė patiems blogiausiems vyrams, mylėjo ne tuos ir ne tas, dalindama save visiems, kol galiausiai suprato, jog liko visiškai tuščia ir bevertė.
♣ Vienos iš didžiausių June gyvenimo klaidų turi vardus. Anthony ir Paul. Du vyrai, privertę Harrison įsimylėti, visiškai pamesti galvą ir.. du kartus pasidaryti abortą. Deja, bet po dviejų valymų June yra nevaisinga. Susitvarkiusi gyvenimą, atsilaikiusi pagundoms susitikinėti su netinkkamais vyrais, Harrison susitikinėja su Agnes Adler. Kad ir kaip ją mylėtų, vis dėlto turi sau pripažinti, jog moters draugiją renkasi labiausiai dėl to, kad būdama su vyru jaustų per didelį norą pastoti.
♣ June – žavinga persona. Ji linksma, pakankamai protinga, tvirtai tikinti jog tame, kuo užsiima, nėra absoliučiai nieko blogo. Harrison yra komunikabili ir maloni, retkarčiais kiek sarkastiška, tačiau tai tik gynybos priemonė.
Agnes Adler (Olivia Wilde) (25 m.) – ginekologė
“Felt it in my fist, in my feet, in the hollows of my eyelids; shaking through my skull, through my spine and down through my ribs.”
♣ Moteris, gyvenime pasiekusi daug. Ji turi savo kliniką, turi darbą, kurį mėgsta, yra baigusi vieną geriausių medicinos universitetų šalyje. Nepaisant visko, Agnes akivaizdžiai nėra laiminga. Nors jos veidą dažnai puošia šypsena, moters akys, rodos, slepia visą pasaulio liūdesį, visą nerimą ir skausmą.
♣ Agnes – apsigimus mama. Ji visada rūpinasi, kad visi būtų pavalgę, kad visi būtų laimingi, niekam nieko neskaudėtų ir niekam nieko netrūktų. Savimi rūpinasi mažiausiai, nes šokinėjant aplink kitus tam paprasčiausiai nelieka laiko.
♣ Žino apie June negalėjimą vaikų ir puikiai supranta, kaip mylimoji dėl to pergyvena. Supranta ir tai, jog ji nėra lezbietė ir tai, jog jos kartu tik dėl to, kad Harrison paprasčiausiai nebenori būti su vyrais. Nepaisant to, Agnes atiduoda mylimajai visą save labai tikėdamasi, kad suteiks jai viską, ko tik Harrison nori.
Veikėjo veidą keisti galima.Kariuomenė:
Amaya Saito (Lucy Liu) (31 m.) - Šnipė
"It’s getting late to give you up; I took a sip from my devil’s cup — slowly, it’s taking over me.”
♣ Tėvo nepažinojusi (mirė nuo vėžio), o motinos nemačiusi, nes pastaroji mirė gimdydama, Amaya augo su tėvo broliu, gaminančiu japoniškus kardus. Pastarasis buvo senas ir užsispyręs, siaubingai nemalonus ir nemėgstantis kompanijos, tačiau Amayą teikėsi toleruoti. Būtent iš jo moteris ir išmoko viską, ką moka dabar.
♣ Geležinė moteris. Kai dirba, jos veide nepamatysi šypsenos ar jos užuominų. Savo darbą išmano taip puikiai, jog galėtų mokinti ir kitus, tačiau tam paprasčiausiai neturi laiko. Augusi labai griežtomis sąlygomis, su vyru, kuris drausmę ir valią vertino labiausiai, Amaya išmokusi valdytis.
♣ Niekada neverkšlena, neužsiima savęs ar kitų gailėjimu, nėra ta, pas kurią kas nors bėga išsiverkti. Nėra labai kalbi, tačiau jeigu jau praveria burną, tai nebent tam, kad pasakytų ką nors iš tikrųjų protingo ir vertingo. Nešvaisto laiko pykčiui, neapykantai ir pasigailėjimui, nes yra įsitikinusi, kad tai paprasčiausiai bevertės emocijos, susilpninančios žmogų.
♣ Yra tikra japoniškojo tači kardo specialistė. Juo švaistosi taip puikiai, jog pamatę ją, su ginklu rankoje, išsigąsta net ir vyrai. Tačiau tači nėra vienintelis ginklas, kurį Amaya yra įvaldžiusi. Ji puikiai šaudo iš lanko, mušasi, taip pat gerai jaučiasi ir su šaltuoju, ir su šaunamuoju ginklu rankoje. Tiesa, pastarieji yra jos nemėgstamiausi ir jeigu jau taip nutinka, kad tenka naudotis kokiu nors revolveriu, ji nebūna per daug patenkinta. Tačiau yra įsitikinusi, jog kare negali sau leisti būti išrankiai.


Elisa Roth (Jessica Chastain) (29 m.) – Karo lauko daktarė
“I was a heavy heart to carry, my beloved was weighed down; my arms around his neck, my fingers laced to crown.”
♣ Elisa niekada nenorėjo būti gydytoja. Viskas, apie ką kada nors svajojo, buvo mylimas žmogus šalia, du gražūs vaikučiai ir ne per didelis jaukus namas kur nors užmiestyje. Tačiau tu planuoji, o likimas ir tavęs juokiasi, tiesa? Tėvų spaudžiama Elisa Roth savo gerų pažymių dėka įstojo į mediciną. Tiesa, niekada to nesigailėjo. Prasidėjo karas ir paaiškėjo, jog tokių gabių gydytojų kaip ji reikėjo ir reikės.
♣ Moteris, kare praradusi viską, kas jai buvo svarbu. Vyras, kurį mylėjo labiau už pačią save, mirė gindamas JAV. Tačiau nepaisant to, kad vienintelis žmogus, kuriam Elisa kada nors jautė kažką tokio stipraus, yra negyvas, moteris iš karo lauko niekada nepasitraukė su mintimi, jog galės padėti tiems, kurie nori grįžti pas savo mylimasias.
♣ Kareivių yra meiliai vadinama angelu sargu. Ji žavi, maloni, moteriška, paguodžianti visada, kai tik kam nors to reikia. Pas ją jauni kareiviai eina ne tik dėl to, jog turi žaizdų ar sumušimų, bet ir dėl to, kad bent penkioms minutėms pasijaustų šiek tiek geriau. Pajaustų viltį, jog grįš namo, pamatys savo šeimas, merginas, žmonas ar vaikus.
Veikėjo veidą keisti galima.


Max Schubert (Matt Shadows) (31 m.) – Vyresnysis leitenantas
“I dare you to move, I dare you to lift yourself up off the floor; I dare you to move.”
♣ Vienas nemaloniausių, šlykščiausių, nedėkingiausių ir žiauriausių žmonių, kuriuos daugeliui teks pažinti per savo gyvenimą. Jis šiurkštus, nemandagus, dažnai kalba taip, tarsi pašnekovo nekęstų ar mažų mažiausiai jį niekintų. Niekada nesiteikia elgtis maloniai ar taip, kad kitas jaustųsi gerai.
♣ Max yra patenkintas, kai aplinkui žmonės klykia, rėkia, kenčia siaubingus skausmus ir kankinasi. Būtent todėl karas jam yra tarsi žaidimų aikštelė. Max patinka visur telkšantis kraujas, patinka jo kvapas. Patinka matyti mirštančius žmones ir ak kaip patinka juos žudyti.
♣ Kankinimų specialistas. Yra vienas iš tų žmonių, kurie laisvalaikį leidžia paišydami pačius įvairiausius kankinimo mechanizmus ir galvodami, kaip juos būtų galima patobulinti. Apie Max Schubert ir jo kankinimus sklinda kalbos ne tik JAV, bet ir už jos ribų. Rusų kariai kur kas mieliau mirtų karo lauke, o ne patektų į nelaisvę ar, dar blogiau, Max kankinimų kambarėlį.


Richard Koenig (Jeremy Renner) (33 m.) - Snaiperis
“They think I’m dangerous, they think I’m really bad; I’m just making up for what I never had.”
♣ Kaip ir jo brolis, Sebastian, Richard yra pavargęs nuo to, kuo užsiima. Jis pavargęs žudyti, pavargęs lieti kraują. Vis dėlto yra įsitikinęs, kad tai vienintelis užsiėmimas, kurį moka iš tikrųjų gerai ir tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios jis nemeta ginklo ir neišeina į jau senai užtarnautą poilsį.
♣ Yra nekalbus. Nors.. tai galbūt netinkamas žodis. Richard apskritai beveik nekalba. Linkteli kai pritaria, papurto galvą kai nepritaria. Nekalbėti yra jo pasirinkimas. Richard nejaučia absoliučiai jokio noro bereikalingai maldamas liežuviu, todėl prasižioja tik tada, kai tai yra iš tikrųjų būtina. Šiaip ar taip, dirba darbą, kuriame didžiąją dalį laiko praleidžia vienas, todėl šitokie jo pasirinkimai tikrai visiškai niekam netrukdo.
♣ Nėra šeimyniškas. Jam nereikia žmonos, vaikų ar meilės. Nėra ir materialistas. Kai netupi kur nors, taikydamas į ką nors šautuvą, dienas leidžia mažyčiame bute, kuriame yra visko, ko žmogui su labai kukliais poreikiais gali prireikti. Pinigų turi pakankamai, tiesiog nemato prasmės juos leisti visokiems prabangiems daiktams, dizainerių drabužiams ar naujiems automobiliams.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://bestsafety.forumlt.com
 
Veikėjų sąrašai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstami/nemėgstami veikėjai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
best safety lies in fear. :: Bite that lip, cause your tongue is a gun and your brain is the trigger :: swimming through sick lullabies, choking on your alibis-
Pereiti į: