best safety lies in fear.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


these machines feed on the tears of broken lives and dying dreams, we’re throwing wrenches in the gears
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Pagalba

Go down 
2 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 3:26 pm

Galbūt kažko iš sąrašo reikia? :))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 3:29 pm

Vyrų!! :DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 4:37 pm

Norėjau dar šiek tiek pasitikslinti apie Lisbet
Spoiler:
ji realiai turi kokią darbo vietą? ar tiesiog yra visur, kur kas nors susiję su spauda? ;DD ir tarkim jai pavaldūs yra net laikraščio redakcija, tv vadovai (nors ir nemačiau kad čia televizija būtų ;D)? ar ji juos prižiūri kažkaip pusiau slaptai? o gal visai neteisingai supratau tą "spaudos ir kultūros vadovę"? xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 4:46 pm

Nu realiai aš čia rašydama rėmiausi visokiais veikėjais iš antrojo pasaulinio metų Vokietijos. Ji yra atsakinga už tai, kad spaudoje neatsirastų piktžodžiavimų apie valdžią, kad būtų rodomos jos patvirtintos laidos, žmonės radijuj irgi nekalbėtų to, kas Dominik nepatiktų.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 4:54 pm

gerai ;D
Atgal į viršų Go down
........
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 7:31 pm

Christof Eberhardt ar Felix Shaw labiau reik?
Atgal į viršų Go down
Anya Brandt
Forget all about equality, let's play master and servant.
Anya Brandt


Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2013-03-14
Vardas : Pat.

Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptySk. 03 17, 2013 7:32 pm

Christof galbūt, turint omeny tai, kad būtų gerai, jog bandymai prasidėtų :)
Atgal į viršų Go down
https://bestsafety.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 8:42 am

Jei neparašysiu čia, žinau kad per dieną sąrašas dar per pusę pailgės xDDD mat šiandien aš dar labiau neapsisprendus nei vakar..

alexis bledel, anne hathaway, arielle kebbel, ashley madekwe, brittany snow, brooklyn decker, elizabeth banks, gal gadot, gwyneth paltrow, isla fisher, kate hudson, kate mara, katie cassidy, lana parrilla, lizzy caplan, odette annable, olivia munn, rashida jones, rachel bilson, rachel weisz

galbūt didesnėm raidėm noriu labiau.. ir galbūt mažiausiom raidėm noriu mažiauriai.. bet gal ir ne ;D
ir nežinau ką daryt :/ net bio pasirašiau ;DD lieka tik kelis aspektus pridėt jau grynai prie veido tinkančius..

Gal yra kokių pasiūlymų? ar burtus traukt? xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 8:44 am

Net sąrašui padidėjus aš lieku prie Weisz ir Parillos. Weisz turi šiam veikėjui būtino švelnumo, ją kaip kokį molį galima lipdyt absoliučiai visaip, darant ir bloga, ir gera. Vat Parilla man labiau tiktų blogesniam veikėjui, bet man ji yra tokia graži, kad tinka visur :DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 8:54 am

Daug kurios čia turi ir švelnumo ir blogumo ;D
aš pati nesuvokiu kas, bet kažkas man Weisz ne pilnai tinka.. net filmuose mano akim ji dažniausiai lieka ne pilnai pastebėta - kol žiūriu viskas gerai, kai filmas baigiasi net pamirštu kad ji ten buvo ;D
o va visos kitos neužmirštamos
:/
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 8:56 am

Iš to sąrašo yra nemažai moteriškių, kurios vien savo egzistavimu mane nuoširdžiai erzina. Bilson pvz :DD. Jeigu Weisz netinka - nereikia įtraukti jos į sąrašą didesnėm raidėm :DD. Anw, mano nuomonė išsakyta, o tai, ką tu pasirinksi, yra tavo reikalas. Svarbu, kad pačiai būtų gerai.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 8:59 am

Kad ir kurią būtum pasakius, aš būčiau paaiškinus kuo netinka xDD visada aš taip.. susigalvoju daug gerų, o tada minusų ieškau ;DDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:02 am

Tada aš tau tikrai niekaip negaliu padėt :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:03 am

Žinau.. ;/ niekas negali ;D ir nepatinka man tai xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:10 am

Tiesiog turi išsirinkt moterį, kuri labiausiai tinka ir patinka tau :))
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:17 am

Nėra vienintelės, visom vis trūksta kažko. bet vis tiek per šiandien bandysiu ;D dieną jaučiu fore nelabai kas bus, veikt neturėčiau ką, tai net ir nebūtina taip labai skubėt ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:25 am

Aš pati į egzą tuoj išeisiu, bet idk dude, jeigu dar kils problemų kokių, rašyk į PM ar sth, bandysim rinkt tobulą moterį :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:28 am

;o kokie egzai vidury semestro? ;D
Tai kaip nors gal pati su laiku išsirinksiu ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:32 am

Kalbos įskaita :DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyPir. 03 18, 2013 9:36 am

o, sėkmės ;]
o man jau moteriškių sąrašiukas šiek tiek sutrumpėjo xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyAntr. 03 19, 2013 1:28 pm

sveikučiai, gal man patartumėt, ką imt?:) pati neišsirenku visiškai:D
Atgal į viršų Go down
Anya Brandt
Forget all about equality, let's play master and servant.
Anya Brandt


Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2013-03-14
Vardas : Pat.

Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyAntr. 03 19, 2013 1:35 pm

Iš ko norėtum? Moterys, vyrai? :)
Atgal į viršų Go down
https://bestsafety.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyAntr. 03 19, 2013 1:38 pm

gal iš vyrukų labiau:)
Atgal į viršų Go down
Anya Brandt
Forget all about equality, let's play master and servant.
Anya Brandt


Pranešimų skaičius : 229
Join date : 2013-03-14
Vardas : Pat.

Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyAntr. 03 19, 2013 1:39 pm

Kaip jau minėjau ankščiau, labai yra laukiančių gerai rašančio Seth. Trūksta ir Christof, jis reikalingas šalies gyvenime, svarbus asmuo vis dėlto :DD
Atgal į viršų Go down
https://bestsafety.forumlt.com
Sve?ias
Svečias
Anonymous



Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 EmptyAntr. 03 19, 2013 1:41 pm

na jei pabūsiu tokia egoistė, tai reiktų ir Stefan ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagalba - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalba   Pagalba - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Pagalba
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
best safety lies in fear. :: Bite that lip, cause your tongue is a gun and your brain is the trigger :: swimming through sick lullabies, choking on your alibis-
Pereiti į: